Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nizoral sampon velemeny?

Nizoral sampon velemeny?

Figyelt kérdés

Mar hosszu ido ota korpas a hajam es Nizoral sampont kaptam a patikaban.

Van valaki akinek bevallt vagy esetleg negativ tapasztalat ert valakit vele kapcsolatban?



2021. jún. 4. 14:17
 1/9 anonim válasza:
100%
16 éves tesóm ezt használja több mint egy éve, nála megszűnt a korpa és kevésbé zsírosodik a haja
2021. jún. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Én is használtam sokat, semmi eredménye, 2 nap múlva mindig ugyanolyan. Barátnőmnek viszont bevált.
2021. jún. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszokat!

Kedves masodik, vallt be valami a visszatero korpara?

2021. jún. 4. 16:33
 4/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem igazából semmi, pedig rengeteg krémet, szeszt, sampont kipróbáltam. Mostanában csak Doterra, Aloe Vera samponokat használok, de ezek természetes hatóanyagúak, mikor melyik van éppen. Azokkal annyival jobb, hogy ha max. 3 naponta mosom, akkor elviselhető és nem annyira hullik a korpa a hajamból, illetve nincsenek a fejbőrömön nagyobb hámló területek és nem viszket, és mindig rövid hajam kell legyen, hosszabb hajjal, ami nem tüsi, már semmi nem jó. Anno volt egy teafa olajos hajszesz, ami egész jó volt, azt szerettem, de azt kaptam valakitől, nem látok olyat a boltokban, az a viszketést elmulasztotta és már nem azok a nagy korpa darabok lógtak a hajamból, volt olyan is, amikor szinte nem is volt korpa a hajamban. Ezek a gyógyszertári készítmények nem érnek semmit, de remélem neked beválik a Nizoral. Nizorallal az volt anno a bajom, hogy egy ideig jónak tűnt, aztán kb. 5-6 hajmosás után már semmit sem hatott, ugyanolyan korpás volt, mint előtte, a viszketést sem mulasztotta el.
2021. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Basszus...akkor nem jok a kilatasaim..ma is tele van az egesz hajam, nem viszket igazabol,csak napi 2x kb akkor is kicsit csak..

Attol felek en is,hogy ezzel a gyogyszertarival nem megyek semmire es borgyogyasz lesz a vege

Dokit kerdeztel?

2021. jún. 5. 11:24
 6/9 anonim válasza:

Nekem nem vált be a nizoral.

Inkább próbáld ki az uriage sampont, nekem az használt. Kicsit drága, 5000 ft körül van, de megéri mert tényleg használ, csak vigyázz vele mert elég erős ha csak ezt használod lehet irritálni fogja a fejbőröd ezért ne csak ezzel moss hajat, hanem mással is. (Valami sima samponnal)

2021. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Persze, én voltam többször dokinál, írtak már fel kenőcsöt, a Nizoralt is mondták már, kénes sampont, de ez utóbbitól csak rosszabb lett, pedig azt többször próbáltam. Volt, hogy elmentem dokihoz és mondtam, hogy kénes sampont annak idején más orvos írt fel, de nem vált be egyáltalán, erre mit gondoltok mit írt fel?

Na, az orvosoknak fogalmuk sincs. Egyszer egyik orvos elmondta, hogy a szakma nem tudja a korpásodást mi okozza. Több fajtája van különböző tünetekkel, de csak találgatni tudnak, felírnak valamit és talán használ.

2021. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6/7 koszonom a tanacsot,most egyelore rendbe jottem a Nizoraltol,deha visszater mindenkepp kiprobalom az Uriagne-t!!

7/7 hat ez szuperul hangzik…nagyon sajnalom,remelem valami csodaszer megoldja a gondot nalad is!!

2021. jún. 15. 08:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jól bevált a Nizorál.
2021. szept. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!