Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyorsan zsírosodó, korpásodó...

Gyorsan zsírosodó, korpásodó hajra milyen módszer vagy sampon vált be nektek, ha a nizoral nem hat?

Figyelt kérdés
Az arcbőröm is zsíros (de ugyanakkor hámlik), szóval faggyútermelési problémám lehet, talán ez a zsírosodást indokolja. De a gombaellenes szer nem szünteti meg a korpát, az mitől lehet? Próbáltam head&shoulderst is, semmi különbség..meg bőrgyógyász által felírt sampont is, de az se hat.

2015. máj. 1. 00:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a vegyszeres szarok nem is fognak. Én is head@shoulderst használok, mert samponnak megteszi, de minden hajmosás előtt teafaolajos vízzel öblítem le a hajamat, amíg zuhanyzok rajta hagyom és a végén lemosom és samponnal megmosom a hajam. Azóta javult és nem annyira korpás a hajam. 100%-os teafaolajból kb. 10 cseppet csepegtetek egy kis kancsóba és zutty. :D A sampon sem túl egészséges, de utána olyan frissen mosott haj látszata van szóval használom. 21/f. D: Azért kellett pár év, hogy leessen a vegyszeres ilyen-olyan gombaölős terminátor harcos hajszeszek helyett természetes módszert kellene választani. Azóta sokkal szebb a hajam. :D És kell a zöld ha már ennyit írtam add meg. Jó éjt! :D
2015. máj. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, kipróbálom
2015. máj. 1. 10:07
 3/3 anonim válasza:
100%
rengeteg sampont kipróbáltam korpa ellen, és a Kérastase csodát tett :) azóta hibátlan a fejbőröm, viszont észrevett, hogy minden sampon, ami korpás hajra való, zsírosítja a hajat... én viszont inkább kicsivel sűrűbben mosok hajak, minthogy korpás legyen :)
2015. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!