Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szédülés, hasonló valakivel?

Dóri0828 kérdése:

Szédülés, hasonló valakivel?

Figyelt kérdés
9 hónapja szültem, 6 hónapja tart hogy szédülök, rossz kozerzet ,zsibbad a bal lábam bal karom..voltam már számtalanszor orvosnál,agyi röntgen, hasi UH vérvételek stb..semmit sem találtak sehol...volt valaki így? Haziorvos szerint kimerültség ,de én nem gondolnám hogy mikor a gyerek végig aludja az éjszakát annyira kimerült lennék..vitaminokat szedek, b komplex stb..magnéziumot már nem szedem mert másfél évig szedtem és és már be sokat tőle a szervezetem. Rendszeresen megyunk sétálni mindennap..van mozgás minden..nem értem mitől lehet már..de elegem van..ez az egész napos szédülés borzasztó pláne hogy itt van a kisfiam akinek szüksége van rám es sokszor annyira szédülök hogy semmit nem tudok csinálni..most pajzsmirigy vérvételre megyek 16-.án...de ha ott se találnak semmi eltérést én mar nem tudom mit csináljak akkor hova mennjek....🥺
2021. jún. 4. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedsz valamilyen gyógyszert?
2021. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%
Nem voltál covidos?
2021. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

B komplexet

Calciumot meg C D vitamint.

Nem voltam Covidos

2021. jún. 4. 22:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!