Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » ÁGYI POLOSKA!!! Mit tegyek?

ÁGYI POLOSKA!!! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A feleségem és a kislányom kórházban vannak... holnap engedik ki őket onnan. Erre ma délután a kislányon 3 csípést vett észre, és talált is 1db ÁGYI POLOSKÁT!!! A kórteremben!!! Nekünk ilyen problémánk sosem volt, szóval a kórházból származik! Újabb találkozás egyenlőre nem volt... de aggódunk, nehogy holnap hazahozzanak valamit onnan!!! Mit javasoltok, mi a tenni való ilyenkor? Olvastam drasztikus megoldásról is... mennyire kell komolyan venni? Köszi

2021. jún. 6. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez durva, mert simán haza tudják hozni a taskában a cuccokkal együtt.

Én szerintem egy erre specializálodott írtót hivnék fel, hogy mi lehet a biztos megelőzése a hazahurcolásnak.

2021. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez az! Holnap kora délután aktuális is lesz a dolog. Így még maximum holnap délelőtt utána kell járni a dolognak. A kórházi személyzetnek is jeleztük, ők állítólag szólnak majd szakembernek... de gondolom az csak a saját részükkel foglalkozik majd!
2021. jún. 6. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Az de durva.
2021. jún. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni nagy vákumos zsákokat, ebbe kellene minden cuccukat beletenni mielőtt belépnek a lakásba, a rajtuk levő ruhákat is, hogy ne hurcolják be a lakásba ha esetleg a ruhájukon van.
2021. jún. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A zsákba Protect ágyi poloska írtót is be lehet fújni lezárás előtt, majd bizonyos idő eltelte után a ruhákat 60 fokon kimosni.
2021. jún. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!