Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meghalhatok azert, mert...

Meghalhatok azert, mert esetleg megeroltettem a szívemet?

Figyelt kérdés

16 km-t bicikliztem ma, dekb 1 eve nem ültem biciklin. Sétálni minden nap szoktam, de ez most szerintem nagyon sok volt hirtelen, ezért félek, hogy nem tett jót a szivemnek, és emiatt meghalok éjjel.

Nincsen semmi gond a szívemmel, 16 éves vagyok.



2021. jún. 7. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fogsz meghalni.
2021. jún. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Maximum a segged fog fajni holnap, de ennyi. Nyugi, nem halsz meg.
2021. jún. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Tudod te hányszor terheltettem mar a szivemet?
2021. jún. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz, de érdemes volna szólni a szüleidnek, ha ilyen indokolatlan félelmed van, és pszichológus sem ártana.
2021. jún. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egészen pontosak akarunk lenni, akkor a kérdésre a válasz az, hogy igen, bárki meghalhat. Soha nem mondhatjuk ki, hogy valaki biztos nem fog meghalni.


Azt viszont látni kell, hogy ez extrém ritka. Kell hozzá valami feljődési rendellenesség, vagy rejtett szívhiba. Hirtelen szívhalál is lehet, de ennek az esélye a te korodban kb. 1:10.000.000

2021. jún. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szívnek valójában kell a megerőltetés. Hetente legalább 120 perc kéne úgy, hogy közel maximumig terheled.
2021. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!