Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyógyszer/segédeszköz...

Milyen gyógyszer/segédeszköz van felkelésre?

Figyelt kérdés
12 óra meló miatt kérdem. Kávé és szőlőcukor, ezen kívül mit lehet tenni? A munkát nem szeretném csökkenteni. Nem számít, ha egészségkárosító, inkább a munka károsítson, mint a cigi. A Speed és spuri poénokat előre lelövöm. :D

2021. jún. 7. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Segédeszköz???
2021. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tablettára gonbdoltam, vagy más külső anyagokra fáradság ellen. Elnézést, xar a fogalmazásom.
2021. jún. 7. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kegyetlen nehezen ébredő vagyok, embertelenül nehezen ébredek akkor, ha huzamosabb ideig a biológiai ritmusomtól eltérő módon, túl korán kell kelnem.


A kávéval az a gond, hogy mire felszívódik a koffein és hatni is kezd (HA hat, mert nálam általában nem, max a kólában levő), addigra az ember magától jobban van.


Hosszútávon olyan szakmát javaslok, ahol rugalmas munkaidő, heti néhány nap home office elérhető és olyan szintű karriert biztosít, hogy akár válogathatsz a munkahelyek közül, így választhatsz egy közelebbit.

Nem trollkodás, tényleg így gondolom.

2021. jún. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nappali fényt utánzó, erős világítás. Amiben a monitor már zavaróan rosszul látszik, ahogy napsütésbn is (legalábbis ha nem vadiúj a monitorod). Úgy tűnjön, hogy a szobád ajtaján napfény szűrődik ki. Ettől kapcsol az agyad éber állapotba, az enyém legalábbis így működik. Persze érdemes úgy, hogy legyen egy gyengébb fokozatú világítás is a szobádban, mert lefekvés előtt már nem jó ez a nagy fényesség.
2021. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki! :)
2021. jún. 9. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!