Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon félek, ugye nem lesz...

Nagyon félek, ugye nem lesz semmi gond a szívemmel??

Figyelt kérdés

16 vagyok, dohányzom, és most este már egy párszor így "ritmuson kívül" dobbant a szívem (ezt nem tudom máshogy leirni)

Nagyon félek, hogy esetleg megáll éjjel, amíg alszom.(tudom, tudom, a cigi sem túl jó)

Mitől lehet ez? Novemberben voltam kivizsgáláson, akkor (még) mindent rendben találtak.

Nyugtassatok meg, ugye nem lesz bajom? Nem szeretnék még meghalni



2021. jún. 7. 23:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Extra szisztolé amit érzel. Kisebb ütés után üt hirtelen egy nagyobbat Olyan érzés mintha kihagyna ijesztő tud lenni. Van aki észre se veszi, van akinek néha de lehet percenként is. Voltál kardiológusnál ő is mondhatta. Fiam is pont 16,a cigit tedd le most nem fog gondot okozni, de kb 30 éves korodtól igen.40-50 éves korodban jöhet strook infarktus, ha túléled, jönnek az ércserék tágítás 60 évesen szívritmus szabályzó, persze járni is nehéz már.Te tönkreteszed magad az állam meg hízik a jövedéki adóból dobozonként akár egy ezres.
2021. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!