Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek holnap estig...

Szerintetek holnap estig rögzitík a védettségi applikációban az oltásom?

Figyelt kérdés
Ma Délben beoltottak Szegeden a Vasas szentpéter utcában lévő SZTE rendelőben, de még mostanra (17:19)- re sem rögzítették a eeszt appban. Holnap estére elválltam egy munkát, amit csak védettségi igazolvánnyal/appal tudok elvégezni, így igen fontos lenne. Esetleg ha nem rögzítenék, akkor kihez tudnék fordulni, hogy rögzítsék be? Kérlek ne támadjatok azért, mert csak most oltottam be magam, illetve, hogy minek vállaltam el stb, sajnos nem tudtam korábban menni egészségügyi problémák miatt, most meg kinálkozott egy lehetőség amit nem akarok elszalasztani :)

2021. jún. 8. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
😂😂
2021. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, én sok reményt nem fűznék hozzá. Bár kevés az új oltott, így talán nem teljesen reménytelen, de nem tartom valószínűnek.
2021. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 2 óra alatt már benne voltam a rendszerben.
2021. jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én délután kaptam az oltást estére már rögzítve volt
2021. jún. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Holnap délutánig kell, hogy rögzítsék kb. Viszont az app nem biztos, hogy rögtön működik..
2021. jún. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
5. Vagyok. Most látom, hogy már lejárt a kérdés. Végül sikerült?
2021. jún. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!