Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez akadályozta meg, hogy a...

Ez akadályozta meg, hogy a darázscsípéstől feldagadjon a kezem totálisan? (antihisztamint szedek)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Allergiás vagyok a darázscsípésre,mert annak idején,mikor megcsípte a szememet,úgy bedagadt,mint az állat...:S

Mostanság antihisztamint szedek az allergiámra (tüsszögés,orrdugulás stb). Ez akadályozhatta meg,hogy még nagyobb baj legyen???

Ma megcsípett egy darázs,hál istennek nem dagadt fel,csak egy kicsit,viszont fájni nagyon fájt...

Itthon még kalciumot is ittam.

Köszike előre is a válaszokat ! :)


2010. aug. 25. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem valószínű.

örülj neki,hogy nem lett nagyobb bajod.

én is allergiás vagyok rá sajnos.

2010. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hál istennek...még most is érzem a helyét...

Minden olyan gyorsan történt...tekertem a biciklin,a lábamhoz nyúltam,mert odaszállt valami,nem láttam micsoda és hopp nagy fájdalom..áááh...

Utálom a darazsakat..

2010. aug. 25. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerepe lehet benn az antihisztami tartalmu gyógyszernek is , de az sem mindegy hol csíp meg, hisz a szem sokkal érzékenyebb terület , csúnyább tud lenni. Sajnos rossz hír, hogy aki ma még nem allergiás a darázscsípásre, vagy csak enyhe duzzanatot okoz nála, lehet hogy pár év múlva már sokkal súlyosabban reagál rá... (mentő)
2010. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát csak az ujjamat csípte meg...és csak enyhén volt feldagadva....
2010. aug. 25. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!