Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedtetek antihisztamint...

Szedtetek antihisztamint allergiára terhesség alatt? Megengedték? Mennyit szedtetek és mit? Minden rendben volt a babával?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:

az a zyrtec? vagy hasonló?

mert nekem abba kelett hagynom,mert ilyet nem lehet szedni terhesség alatt

még terhesség előtt elhagytam

2011. febr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem! Én úgy tudom, hogy terhesség alatt nem szabad antihisztamint szedni.
2011. febr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Zyrtec-et nem szedhettem, már nem emlékszem, mit írt helyette, mert ki se váltottam. Elég volt a Ca-sandoz, sokkal kevésbé jött ki, mint előtte.
2011. febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam 38 hetesen,mert iszonyú csalánkiütéses lettem,azt mondták ennyi idős terhesen már szedhetek. Valami A betűvel kezdődő volt:S Plusz kaptam mellette Ca injekciókat.
2011. febr. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

NEM.

Homeopátis allergia elleni bogyót szopogattam, már szezon előtt, és így észre sem vettem, hogy parlagfű szezon van. Hála Istennek, elég volt nekem is a kalcium, meg a homeos bogyók.

Szoptatás alatt viszont kijött az allergiám, és olyan 3-4 hét homeopátiás kezelés után múlt el.


Parlagfű allergirára szedtem a Pollens, az Ambrosia és a Coryzalia bogyókat.

2011. febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az antihisztaminok szteroid tartalmúak.

Akárcsak az Allergodill orrspray.

Egyedül az Allergodill szemcsepp mehetett.

2011. febr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!