Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan akit még SOHA...

Van itt olyan akit még SOHA nem teszteltek Covid ellen?

Figyelt kérdés

2021. jún. 9. 09:45
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
93%
Itt vagyok, teszteletlenül, oltatlanul egy kis faluban. Minket elkerül nagyjából ez a cirkusz, szerintem még jó darabig el is fog. Ha megint korlátozás lesz, bevágják hogy "Nem mehettek oltatlanul moziba, étterembe, színházba", akkor mi arra meg "Ne már tényleg? Nem mondod! De sok a mozi errefelé, ez most szíven ütött!!"
2021. jún. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
90%
31 vagyok, a Covidot lehet ha elkaptuk, de az is lehet hogy csak sima megfázás volt. Páran haltak meg persze idősebbek, és ráfogták a fejesek, hogy Covid volt, aztán ki tudja. Mi csak taknyoltunk kicsit néha-néha, nem voltunk lázasak. Az emberek már amúgy is unják itt ezt a Covid témát (szerintem máshol is).
2021. jún. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
6%

nem teszteltek soha.

De mar megkaptam a masodik oltast is.

2021. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer sem teszteltek (nem akartam, hogy az agyamig turkáljanak az orromban), oltást sem kaptam. A családban mindenki átesett a víruson, szerintem én is. Februárban pár napig kicsit rosszabbul voltam. Nálunk ennyi a történet.
2021. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
95%
Jelen. Nem vagyok hajlandó egy vagyont fizetni a tesztért, és nem is oltatok. Sőt, az utóbbi másfél évben minden lehetőséget megadtam a szervezetemnek, hogy elkapja ezt a szart, mégsem sikerült (nem is ismerek olyat, aki átesett volna rajta). Húsz éve estem utoljára ágynak pár napra, szóval egyértelműen nem én vagyok a célközönség, és a zsarolást sem tűröm.
2021. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy #9-es is azt írja hogy nem volt még tesztelve soha ,erre csupa zöldet kap 100% hasznos amit ír.

De ugyan azt írja a #10-es is erre csupa pirosat kap.

#2-es azt írja Őt nem tesztelték de a férjét igen erre Őt is le pontozzátok.

Esküszöm nem értem a logikátokat

2021. jún. 12. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 fowe ***** válasza:
100%
Se tesztelve se oltva se beteg nem voltam eddig.
2021. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
soha nem voltam se én se a családunk és remélem soha nem is leszünk tesztelve. Eszetlen nagy hülyeségnek tartom ezt az egészet. Ha ezt a tesztelgetést influenzával kezdték volna el, akkor most arra lenne mindenki ennyire ráparázva.
2021. jún. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!