Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véradás előtt néznek valamit,...

Véradás előtt néznek valamit, vagy csak megyek, vért vesznek, aztán csókolom? 19/l

Figyelt kérdés

A Szent Margit Kórházban 18-án véradás lesz, és mivel 5 percnyire lakok, gondoltam elmegyek. Azonban az oldalon csak azt írják, hogy ez, az, meg amaz kártyák kellenek, hogy vigyem magammal.


Nincs halálos kórom, teljesen egészséges ember vagyok, szúnyogok imádattal keresnek érte. Reálisan hangzik, hogy ezt ellenőrzik, csak nem tudom, mire számíthatok. Csinálnak valamit?


2021. jún. 9. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell töltened egy papirt előzetesen amin pl olyanok lesznek hogy szedsz e valamilyen gyógyszert stb. Ezt megnézi majd ott egy doki általában ki is kérdeznek vagy vérnyomást mérnek. Meghatározzák a vércsoportodat es néznek egy hemoglobin szintet az ujjadból vett vérből. Ha minden rendben leveszik a vért majd várakozol es mehetsz is.
2021. jún. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha van valami problémád, akkor nem adhatsz vért. :)
2021. jún. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!