Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Régóta fitymaszűkületem van....

Régóta fitymaszűkületem van. Próbáltam házilag helyrehozni de nem ment. Elmennék dokihoz de hogyan? Hívjam fel elötte? Vagy menjek oda? Mit mondjak csókolom fitymaszükületem van? 18/F

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 17:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Bemész a háziorvoshoz és közlöd vele hogy mi a gond szerinted. Ő majd megmondja hogy hogyan tovább. Gondolom én hogy ad egy beutalót az urulógiára és ott elvégzik a rutin műtétet. Szerintem sokkal jobban fogod magad érezni a műtét után. Megéri dokihoz menni.
2009. szept. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Urológushoz kell menned.A legegyszerűbb,ha kérsz időpontot,a többit megtudod tőle.A csókolom helyett a Jónapot kívánokat ajánlom,a többi stimmel.:-) Ne csodálkozz,ha lehord,hogy mi a fenére vártál idáig.
2009. szept. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Mihamarabb menj el orvoshoz. De telefonon is érdeklődhetsz a háziorvosnál, hogy tőle kérj beutalót, vagy az urológiára menj rögtön időpontért.

Ebben egyébként semmi ciki nincs, az orvos is minden nap lát ilyet. Holnap ezzel indits, és hamar túlleszel rajta. Sok sikert!

2009. szept. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Megszereztem az urológia főorvosának számát.Ha őt hívom ad beutalót,beszélhetek vele?Mar bánom hogy ennyit vártam félek hátha lex valami komojabb gond is lent.
2009. szept. 24. 18:09
 5/31 anonim ***** válasza:

Komolyabb gond nem lesz, szerintem még simán megoldható a probléma.

Amúgy szerintem urológiára nem kell beutaló. Múlthéten kérdeztem és már csak az ortopédiára kell, de lehet, hogy csak nálunk. Mindenesetre időpontot mindenképpen kérj.

2009. szept. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

17:46os vagyok.Hívd fel,menj és nem lesz gond.

10 perces műtét,4-6 hétig kerüld a lányokat.De azt hiszem,eddig muszájból tetted,mert így nem lehet örömöt okozni,És aztán hajrá!!

2009. szept. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

előbb készülj fel lelkileg arra h körül fognak metélni, aztán kérj időpontot.

ha nem brutális a szűkületed, és a fék átvágásával helyrehozható, akkor inkább azt a módszert válaszd

2009. szept. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!Most lett egy kis önbizalmam.Ha sikerül minden tuti leteszem a cigit új életet kezdek mer eddig igen rossz volt.Ha van egyébb infótok a műtéttel kapcsolatban szivesen várom.
2009. szept. 24. 20:25
 9/31 anonim ***** válasza:
A műtét egyszerű befekszel ha kéred altatnak megvan az elso 12 nap szar meg az éjszakai merevedés utana hideg kamilla neogrammon és 2 hét alatt a régi vagy
2009. szept. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
első 1-2 nap*
2009. szept. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!