Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasmenés, gyengeségérzet, de...

Hasmenés, gyengeségérzet, de mitől?

Figyelt kérdés
2 napja elég ramatyul vagyok, kicsit többet edzettem a kelleténél, de a gyengeségérzet mellé híg székelés is társul. Tegnap este kis hőemelkedésem is volt 37,4-el, de csak 1-2 órát, most 36,3. Valami nyári vírus lehet? Vagy covid? Be van mindenki oltva amúgy. Vagy a túledzés? 23/F
2021. jún. 10. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vírus, napszúrás, bármi. Lehet covid is. Ha pár nap múlva sem múlik el, akkor doki.
2021. jún. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az indiai vírus így kezdődik. Nekem a sima volt, szagvesztéssel kezdődött, utána 2 hétig ment a hasam, azóta is fáj a gyomrom, hasam. A keringésem is rossz. Úgyhogy bármi lehet, valószínű lábon kihordod, de ha marad bármi, akkor van post Covid ambulancia, ott segítenek. Sajnos nekem is már 3 hónapja vannak problémáim. Nem vagyok beoltva.

Tudod, előbb utóbb mindenkit utolér a vírus. A Biblia előre figyelmeztette az emberiséget, és arra is, hogy egy soha nem tapasztalt nagy nyomorúság előtt áll, és csak néhány millió ember éli túl. Mit gondolsz mit?

2021. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak érdekes, hogy pont az edzés után...
2021. jún. 10. 17:18
 4/5 anonim ***** válasza:
jobbulást,egybként azóta jobb?
2021. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az edzéstől lehet angolosan távozott is. Lehet aztán, hogy covid volt, bár annyira nem izgat.
2021. jún. 15. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!