Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ok nélkül hízok, milyen...

Ok nélkül hízok, milyen kivizsgálás derítheti ki az okát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az utóbbi másfél évben folyamatosan hízok és az általános közérzetem is rosszabb lett. Nem eszem többet, sem rosszabbul, heti 2-3 alkalommal sportolok, munkám is aktív, nem ülő munka. Covid helyzet alatt is dolgoztam végig, étkezésemen sem változtattam. Pajzsmirigy hormonsort már nézettem, az teljesen tökéletes lett. Volt egy ilyen időszakom 19 éves koromban, akkor is ok nélkül híztam 20 kilót 1 év alatt, 1 évig nem tudtam sehogyan sem leadni, majd utána 0 változtatással az összes plusz súly eltűnt rólam. Akkor sem derült ki mi okozta. Nem szedek semmilyen gyógyszert, hormont, semmit.


2021. jún. 10. 22:30
 1/3 anonim válasza:
0%
Talán pajzsmirigy probléma okozhatja. Esetleg mèg valami ètel intolerancia.(volt ismerősöm akinek ez is közrejátszott az indokolatlan hízásban)
2021. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1-es a kérdező fent írja, hogy nézetett pajzsmirigy hormonokat, és rendben voltak. Nem pajzsmirigy. Sok más oka lehet, endokrinológushoz kellene menni.
2021. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Más hormont is nezesd meg.

Endokrinológus

2021. jún. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!