Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit szóltok ezekhez a képekhez?

Mit szóltok ezekhez a képekhez?

Figyelt kérdés

Én szerintem elkezdek imádkozni...


Istenem könyörülj rajtunk bűnösökön,

"Ezt feleld nekik, ember fia: Azt üzeni nektek Uram, az Örökkévaló: Életemre mondom, hogy nem abban telik örömöm, ha a bűnös meghal, hanem abban, ha megváltoztatja életét, és megmenekül a haláltól! Ezért fordítsatok hátat eddigi gonoszságaitoknak, és jöjjetek vissza hozzám, ó Izráel népe! Jöjjetek vissza! Miért is halnátok meg, Izráel, hiszen ha megfordultok, élhettek!"


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2021. jún. 13. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy vannak közte gyanúsak is. Pl. az idősek otthona lakóinak 95%-a meghalt.

Ettől függetlenül én nem oltattam be magam és nem is akarom.

2021. jún. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is hallom mindenfelől hogy hullanak mint a legyek, hálaistennek nálunk csak rosszullét 2-hét láz/hőemelkedés volt a családból ezektől a trutyiktól, én nem is oltatom magam,be ezek után.
2021. jún. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen arra én is gondoltam hogy nem biztos hogy igaz az idősek otthonai, de igazából csak remélem hogy nem igaz. Bizonyítani kéne hogy igaz e vagy sem, addig fent tartással kell kezelni mindent. De abból kiindulva hogy átlag ember a halállal nem "szórakozik" így én nem írok rá minden emberre hogy igaz e amit írt mert szerintem ilyenekkel nem sokan szórakoznának. Aki meg kiírja hogy a közeli rokona hunyt el, ahhoz meg szerintem sértő is lenne ilyen kérdéssel fordulni. Nekem is van sajnos közeli hozzátartozóm aki bár idős de "makkegészséges volt" amíg meg nem kapta a másodikat rá 2-3 hétre szívinfarktussal kórházba került azóta 8 féle gyógyszert kell szedni holott ezelőtt 1-et sem szedett. Facebook is tele van rengeteg rengeteg, ember ír hogy milyen súlyos mellékhatások vannak, és sajnos rengeteg halál.. Isten nyugosztalja őket... A családoknak meg részvétem, akár hogyan is hunyt el a hozzátartozójuk.
2021. jún. 13. 12:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Én is ismerek személyesen is, meg barátokon keresztül is olyanokat, akiknek bajt okozott az oltás (legalábbis utána lett bajuk) Meg nagyon sok olyat, akinek semmi baja nincs oltás után. Szóval nem tudom mi ez, mi lesz belőle, ahogy írtam én nem akarok oltást.

2021. jún. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én sem akarok, de azt kívánom hogy senkinek ne legyen semmi baja az oltástól, több közeli hozzátartozóm is be van oltva, ebből az egyik sajnos rá 2-3 hétre szívinfarktust kapott de hála Istennek jobban van. Én próbáltam lebeszélni akkoriban hogy ne vegyék fel de láttam hogy semmi esélyem sincs lebeszélni őket ezért csak imádkoztam és imádkozok hogy a jó Isten óvja meg a komolyabb bajtól, mert én tehetetlen vagyok. Én nem nézek le senkit nem hiszek abban sem hogy meg kell különböztetni az embereket, ha valaki oltotta magát és nincsen baja akkor annak nagyon örülök és kívánom hogy maradjon is így. Akik meg ebből viszálykodásokat akarnak szítani azokat meg csak kérem szépen hogy csak azt vegye figyelembe hogy minden egyes ember "csak" ÉLNI akar, ez a legfőbb motiváció. Legyünk egymással elnézőbbek és megértőbbek, akik bajba vannak segítsük mert egy hajóban evezünk.
2021. jún. 13. 12:58
 6/6 A kérdező kommentje:
2021. jún. 13. 16:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!