Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyugalmi pulzusom 45-50...

Nyugalmi pulzusom 45-50 körüli nem sportolok semmit régebben fociztam versenyszerűen ennek már 5 éve és azóta nem sportolok. Hogyan allíthatnám be az optimális pulzusomat? Egyébként kávézók napi 3x .

Figyelt kérdés

2021. jún. 13. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked ez a normális.
2021. jún. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ez a kávé miatt van. Ez egyáltalán nem normális 70-80 között kéne hogy legyen.
2021. jún. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom igazából voltam pár kardiológushoz nem pont ez miatt igazából nem találtak problémát.
2021. jún. 13. 20:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha sportoltál, akkor a szíved megtanult "gazdaságosabban" működni, ez alacsonyabb pulzusszámot eredményez. ...de egyébként is egy harang görbe rajzolja ki az átlagos értékeket, magasabb is, alacsonyabb is jó lehet egy-egy embernek.

Ébredés után próbáld rögtön mérni-számolni, még az ágyban, pár napon keresztül.

2021. jún. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mikor fociztam pl egy edzés után 35 is volt de akkor Úgymond éreztem az erőt a szívembe. Most nem nagyon érzem a szív dobogasomat sem. Tudom hogy elvileg nem is kell érezni de szerintem az is baj hogy ha nem is érzem egyátalán.
2021. jún. 13. 20:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy nem iszol kávét. Nekem el kellett hagyni, mert a pulzusom össze vissza "ugrált" miatta, és ezért sokszor rosszul voltam. Pedig egy nap max 2 kis pohárral ittam.
2021. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ha reggel nem iszok kávét akkor szédülök.
2021. jún. 14. 07:48
 8/8 anonim ***** válasza:

35/min , mivel mérted , nem szédültél v ilyesmi.

Melyik dokinál voltál , sportorvos , kardiológus , sportkardiológus?

2021. aug. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!