Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megduzzadtak a lábfejeim, a...

Megduzzadtak a lábfejeim, a lábujjaim felett. Zsibongó, kicsit szúrkálódó érzés, és elég kellemetlen, mintha telepumpálták volna levegővel. Mit tehetek ellene? Hogyan lohasszam le?

Figyelt kérdés
Túlsúlyos vagyok, sokat ülök, de eddig nem volt gond. Nincs lúdtalpam. Viszont járok vérplazmát adni 3 naponta. Lehet, hogy emiatt alakult ki?

2021. jún. 15. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Vizesedik a lábad inkább. Én is sokat ülök és szintén be szokott dagadni. Amikor csak tudod polcold fel.
2021. jún. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Erősen le kell fogyni, mert a szíved és a keringési rendszered nem tudja biztosítani a megfelelő keringést.
2021. jún. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy fogynom kell. De addig mit csinaljak? A pilcolgatas csak meg tobb pihengetessel jar, a fogyashoz meg mozogni kéne... Meg ez most csak igy hirtelen? 3-5 kiloval ezelott semmi jele, pedig akkor is meghaladtam mar a 120-at, most meg a semmibol lett ez a dagadas? Lehet osszefugges a plazmaadassal?
2021. jún. 16. 01:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!