Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol oltanak 12-15 éves gyereke...

Hol oltanak 12-15 éves gyerekeket Pest megyében vagy Budapesten?

Figyelt kérdés

Az eeszt-ben szerettem volna időpont foglalni gyereknek, de nincs olyan választható helyszín, ahol oltják őket?

Csak mától két hétre előre lehet a dátumot beállítani és egy darab oltópontot ad csak ki Budapestre (Pest megyére egyet sem), de oda az van írva, hogy 18 év feletti korosztály számára!


Én vagyok vak és rosszul csinálok valamit vagy erre a két hétre nem lehet foglalni (elfogytak a helyek vagy nem is volt)?


2021. jún. 18. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg a háziorvosodat? Ha összegyűlik nála 6 ember, akkor már kibonthat 1 ampullát és akkor nem kell oltópontra menni.
2021. jún. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meg fogom kérdezni, csak ma délután rendel.
2021. jún. 18. 08:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 16 éves a fiam, neki simán ment az időpontfoglalás akkor amikor nekik is meg volt adva egy 2 hetes időintervallum. Nem tudom mi lehet most, mert nyilván így engem nem enged belépni.
2021. jún. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!