Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha napozás után...

Mit tegyek ha napozás után elkezdett hámlani a bőröm és foltos maradtam?

Figyelt kérdés

Két hete votlam nyaralni és napoztam.Nem kentem be magam semmivel sem.Leégett az arcom életemben először.Pár nap múlva szépen elkezdett hámlani és nem látszik semmi sem az arcomon.De rá egy 5 napra a hátam is elkezdett hámlani pedig ott nem égtem le és ugye nagyon barna lett a hátam a napozástól,de ahogy hámlott foltokban fehér lettem.A hámlás elmúlt a hátamról de viszont ahol hámlott a bőrőm ott fehérebb vagyok és nagyon csúnya.Szép barna lennék de most fehér foltok csúnyítják.

Mit tegyek?


2010. aug. 25. 21:58
 1/3 anonim válasza:
Én májfoltra gondoltam elsőnek, az első pár mondat után, de végigolvasva szerintem keress fel egy orvost, bőrgyógyászt
2010. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5 percre beugrassz egy szoliba és probléma megoldva!;)
2010. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gitta24 válasza:
jajdejó h nem vagyok ezzel a problémámmal egyedül! nekem is ez egy éve kezdődött el,mindig nyaralás után 5-7nappal eljött ez a hámlási folyamat....látom h rég írtad a kérdést, azóta már megoldódott?és ha igen,hogyan? nekem nem segít soha ha szoliba elmegyek,attól még ugyanolyan csunya foltos maradok,bőrradírozás meg ugye fakítja a szép lebarnult bőröm...1hete voltam strandon, NEM ÉGTEM LE és tnap elkezdődött hámlani megint a hátam,vagyis felül, a vállrésznél...nagyon elszomorít mert így a jóidőben nem tudok felvenni nyári topokat és még csak június van! lelkesen várom reagálásod:)
2012. jún. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!