Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Osztálytársammal buliztunk ő...

Osztálytársammal buliztunk ő már ki józanodott én még nem. Két srác odajöt hozzánk az egyik elkezdett tapizni én meg hagytam. Bizonyos keretn belül. Smároltunk Most szörnyen érzem magam bársemmikomoly nem történt. Azóta hiányzik a srác. K. va vagyok?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és először ittam és nem tudtam hogy mennyi árthat.Az egyik srác a sulimból van és nem volt részeg és ő addig beszélgetett az osztálytársammal amíg..
2011. szept. 28. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha hiányzik akkor már nem neveznélek annak,csak részben.Mivel elég felelőtlen voltál 15 éves létedre.

De te tudod...

2011. szept. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem ilyen vagyok és tudom hogy hülye voltam nem kellett volna innom...
2011. szept. 28. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis vagy az, szerintem kellenek a tapasztalatok (a rosszak is). Legközelebb gondolokodsz, és persze nem iszol annyit. Persze, hogy hiányzik, főleg, ha ez az első élményed, majd elmúlik. A lényeg, hogy tanulj belőle és főleg ne hasonlóképpen folytasd! 26L
2011. szept. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ez az első csókom és hát igazából utána még sirtam is hogy mért ilyennek kellett lennie.És hát a srácról csak annyit hogy tipikus jópasi de piás ..
2011. szept. 28. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Szereztél egy tapasztalatot, már ne rágódj ezen, de jegyezd meg jól, és emlékezz rá, ha máskor hasonló esetbe kerülnél.
2011. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy elég szomorú történet :(
2011. szept. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :) :)
2011. szept. 28. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!