Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fejfájás. Mitől lehet?

Fejfájás. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Három napja hasogató fejfájást érzek. Mindig este jön ki. Időnként belenyilal a fájdalom a tarkómba, de iszonyatosan fáj, szinte görcs szerű. Ha nem sorozatosan egymás után többször, egy perc után már nem érzem, de pár perc múlva ismét.

A fájdalomcsillapító nem hat.


2010. aug. 25. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szal így nehéz. Kor, nem, egészségi állapot, előzmények nélkül. Hidegfront van. Ha arra vagy érzékeny, akkor lehet ettől. Ha nem ettől akkor csak annyit, hogy a tarkótáji a legrosszabb. Azért írd meg, mi lett vele?
2010. aug. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
17 éves és lány vagyok. Semmi előzmény, most már harmadik napja hasogat. (Eddig) nem voltam frontérzékeny, időnként fájt a lábam, de semmi több. Ilyen fájdalmat pedig még nem éreztem - szinte sikítani tudnák, annyira éles, de aztán elmúlik. :/
2010. aug. 25. 22:44
 3/5 anonim válasza:
Nyugi, nekem már 1 éve fáj a fejem, 3 naponta és tompán. Senki nem tudja, mitől van, pedig csak 16 vagyok. Egyébként nem kaptál napszúrást? Kullancs nem volt/van benned? Elég vizet iszol?
2010. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első vagyok. Azt kérdezném, ez a lábfájás milyen jellegű? És az utóbbi időben nem voltak nehezen elviselhető családi történések?

Nekem is volt ilyen fejfájásom, és az másként oldódott meg. És a fejfájással párhuzamosan semmi más tünet nincs?

2010. aug. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Napszúrást nem kaptam, kullancsom sem volt, mondjuk inni lehet, hogy keveset iszom.


A lábfájás közel öt-hat éves korom óta van (vagyis amióta "az eszemet tudom"), sajnos nem tudom, megnevezni milyen jellegű, talán izületi. Egy időben voltam jártam vele orvoshoz, de nem állapítottak meg semmit. Családi történések voltak.

Semmi más tünetem nincs.

2010. aug. 26. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!