Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ebben a nagy melegben hogyan...

Ebben a nagy melegben hogyan tudom hűteni magam? Rengeteget izzadok egész nap és a közérzetem ezáltal igeny pocsék minden egyes nap. Sajnos nem klimatizált helyiségben dolgozom, így állandóan melegem van, és izzadok.

Figyelt kérdés
Nagyon kéne valami jó praktika, mert félek, hogy egyszer rosszul leszek a meleg miatt

2021. jún. 20. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Ventilatort esetleg nem tudsz hasznalni? Az azert segit valamennyit.
2021. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy vizes törülközőt tegyél a nyakadba, sokat segít, s ha van lehetőséged, folyass hideg vizet a csuklódra, alkarodra!
2021. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Vagy esetleg legyezheted magad valamivel. Én füzettel szoktam.
2021. jún. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Én sokszor kimentem 40 fokban a legmelegebb tűző napra kocogni.Jó sokat.Annyira hozzászokott a szervezetem,hogy munkahelyen mindenkiről szakadta a víz,rólam meg nem jött egy csepp sem.Hozzászokott a testem szerintem hogy csak akkor hűtsön ha nagyon kell.
2021. jún. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Léteznek hűsítő kendők, törülközők erre, próbáld ki.
2021. jún. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! Egyébként villamosvezető tanuló vagyok, és a fülkében kb 40-45 fok van. Sajnos klíma nincs
2021. jún. 21. 09:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Apám is villamosvezető volt, neki a nyakában mindig ott lógott a hűsítő kendő. Sajnos az ablakok miatt nagyon meleg van a fülkében, anno ő is nehezen viselte.
2021. jún. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!