Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túl lehet adagolni az energiai...

Túl lehet adagolni az energiaitalt?

Figyelt kérdés

Ha igen, mik a tünetek?

Mennyi az, amennyitol még nem lesz rosszul az ember?



2021. jún. 22. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pl. meghalsz tőle, vagy szívbeteg leszel.


[link]


[link]


[link]


[link]

2021. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
simán, halál közeli élmény, nem egy embert ismerek akit a mentő vitt el. Az egyiknek a veséi rámentek az energiaitalozasra. valamit nem innák akkor az pont az energiaital.
2021. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Túl, akár infarktust is kaphat, aki rövid időn belül 6-10 dobozzal megiszik.
2021. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha napi ötöt iszol egy hétig, az nem tesz jót

Magas vérnyomás, bepörög a szíved, rosszabb esetben infarktus, nem tudsz lenyugodni, ideges leszel, koffeinmérgezés, cukor túladagolása, felszedsz pár kilót.

Nem tesz jót a szervezetednek, ha nem tudod megállni, igyál egy héten mit tudom én hármat. Az még nem olyan káros.

Amúgy meg nem kell ilyen hülyeséget inni, az energiaitalok mind divatitalok..

2021. jún. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vagy IBS-ben fogsz szenvedni.
2021. jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Es ami meg klassz jól szétszedi a fogakat. Fantasztikus sokba kerul a mellékhatások rendbetétele. Én azt tapasztaltam büdösen izzad, aki ilyet iszik (napi rendszerességgel 1-2). Gondolom a meregtelenítés es kimerültség miatt.
2021. jún. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Függ, attól is, hogy milyen az energiaital, mit tartalmaz. Én is volt, hogy egyet-egyet megittam, mert megkívántam. De rendszeresen sosem ittam, mert nekem is volt a szapora szívverés, nyugtalanság, ilyesmik. Tesóm a melója miatt sokat iszogatott belőlük. Nagyjából mostmár visszavett a mennyiségből, de ő is tudta, hogy mik a hosszútávú következményei, ha fogyasztja az ilyen szarokat.

Én kávézni szoktam, napi egyet általában melóhelyen, de ez is legtöbbször ilyen karamellás capuchino. Inkább az íze miatt iszom, és nem azért, hogy felpörgessen.

2021. júl. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!