Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek napi 3-4 energiait...

Szerintetek napi 3-4 energiaitalnak mi lesz későbbiekben a következménye?

Figyelt kérdés
Tudoom, elpatkolok stb. Kommentek kíméljenek. Nagyon rá szoktam az utóbbi időben, próbálom elhagyni. Csak érdekel mi lenne a következménye és kb. Mennyi idő lefolyása alatt?
2021. jún. 7. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem értek hozzá de a szívednek biztos nem jo meg ugy semmidnek se.
2021. jún. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom.De azt valaki elárulhatná,hogy mi olyan jó ezekben a xarokban.
2021. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Szív és érrendszeri problémák..:( Stroke,infarktus,trombózis,magas vérnyomás. Illetve ezeken kívül csomó más is..
2021. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2.

Vizsga időszakban nagyon rá szoktam sajnos.. :( Hátha ébren tart... Kicsit jobb lett tőle, de nem volt világ megváltás..

És ebből is alakulhat ki függőség :(

2021. jún. 7. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg fekete tea?😊 Egyik barátnőm orvosis, esküszik rá👀
2021. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Nem lesz szívbajod tőle, meg nem fogsz elpatkolni, nyugi, ezeket csak mondják. Kávé és teánál nem rosszabb ez sem. Valójában másról van szó. Én évekig ezt csináltam. Mondjuk attól is függ melyiket iszod, mert nem mindegy milyen adalékanyagok vannak benne, mennyi koffein, cukor. Először is ha pl. valaki cukorbeteg vagy intoleranciája van valamelyik összetevőre, abból lehet nagy gond. Alkohollal keverni nem szabad, erre figyelni kell. Májnak nem tesz jót hosszútávon.

Egészséges szervezetnek nem lesz baja tőle, inkább az lesz, hogy nem tudsz majd aludni rendesen, mindig kívánod, más nem oltja majd a szomjadat, állandóan azt keresed majd, kiszorít más dolgokat az étrendedből, kevesebbet iszol pl. vizet majd, stb. Idegrendszerre is fog majd hatni, mert élénkebb leszel, és mindenre jobban fogsz koncentrálni, figyelni, de ez meg fárasztani is fog amúgy. Szerencsére könnyen le lehet róla szokni.

2021. jún. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is sajnos elég sokat ittam suli időben, napi minimum 1 de inkább 2-3. Sajnos így nyárra ki is jött a hatása mivel eléggé magas a vérnyomásom. Most teljesen elhagytam ezeket a szarokat, néha napján max 1 kávé

16/f

2021. júl. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!