Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinek hol végeztek ERCP...

Flashburn kérdése:

Kinek hol végeztek ERCP vizsgálatot és mik a tapasztalatok? Van olyan hely, ahol altatásban végzik?

Figyelt kérdés

2021. jún. 23. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, sikerült azóta? Székesfehérváron több helyen is végeznek ilyen vizsgálatot altatásban.
2022. jan. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Manci108 válasza:
Szia, nekem az Uzsokiban volt kétszer. Az első rémálom volt, nem hatott a bódító, ezzel nem foglalkoztak, mindent éreztem, hallottam, hiába üvöltöttem a fájdalomtól! Ellenségemnek nem kívánom! Sajnos, pár hétre rá meg kellett ismételni, akkor egy másik doki volt, sokkal finomabban végezte a beavatkozást és szóltam, hogy figyeljenek a bódításomra. Aztán folytatódott a kálváriám és pár hete a SOTE gasztrón újra fel kellett feküdnöm az asztalra. De itt minden szuper volt. Semmire nem emlékszem, nagyon kedvesek voltak és itt hason kellett feküdni, nem oldalt. Úgy éreztem, sokkal korszerűbb a felszereltség. A módszer amúgy tényleg nagyon hasznos, de ez akkor is egy beavatkozás, ami előtt és utána sem ehetsz/ihatsz. Viszont elekerülhető a sebészeti vágás. Mindenkinek jó egészséget!
2022. aug. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!