Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha egy személy...

Mi van akkor, ha egy személy le százalékolja magát ilyen rehabilitációban dolgozik majd meggondolja magát és leveszi a százalékolást?

Figyelt kérdés
Ha leveszi a százalékolást, késöbb vissza tudja kapni a leszázalékolást?

2021. jún. 25. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik. Bizottság dönti el, hogy valakit leszázalékolnak-e.
2021. jún. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Nagyon szigorú szabályok alapján döntik el, és eléggé nehezen adják meg az engedélyt. Biztosan meg lehet oldani, hogy valaki kérje a leszázalékolásának a törlését, és elmegy nem rehabilitációs munkakörbe dolgozni, de ha ott meg tudja állni a helyét, akkor sok esélyt nem látok arra, hogy ismét leszázalékolják.
2021. jún. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 ugy értetted, hogy ha leveszi a leszázalékolást akkor megy normàlis munkahelyre dolgozni és ha nem tudd jol dolgozni ahogy kell akkor vissza kaphatja?
2021. jún. 25. 09:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, kérdező...csak azt tudom, hogy gyakran a féllábú-félkezű embereket is csak részlegesen százalékolják le, nagyon hosszú, sok macerával járó folyamat után. És szigorúan el kell járniuk felülvizsgálatokra. Inkább azt szokták még kérni, hogy pluszban százalékolják lefelé őket, semmint fölfelé.
2021. jún. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es

Az érem másik oldala meg, hogy több 10 ezer ember úgy volt leszázalékolva, hogy nem szabadott volna. Köztudottan MO-n volt messze legnagyobb az arányuk Európában.

2021. jún. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5, igen, tudom. Sajnos. (4-es voltam)
2021. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!