Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nézek ki 27 évesen úgy...

Miért nézek ki 27 évesen úgy mint egy 16-18 éves kölyök? Érdemes lenne elmennem pl. hormonális kivizsgálásra?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nevetséges és gusztustalan ahogy kinézek. Már hánynom kell ha meglátok egy képet magamról. Szerintem ez egyáltalán nem normális hogy így nézek ki. Mindenki 18nak gondol (és úgy is kezel) aztán csak pislognak mikor közlöm hány éves vagyok valójában. Milyen betegség okozhatja ezt, tesztoszteronhiány miatt nem férfiasodok? A testszőrzetem nő rendesen, viszont izmosodni is elég nehezen tudok.
2021. jún. 26. 21:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam hogy így a párkeresés is esélytelen..
2021. jún. 26. 21:01
 2/8 anonim ***** válasza:

És akkor pontosan miben nyilvánul ez meg,hogy tininek nézel ki?

Milyen magas vagy?

2021. jún. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A helyedben lady boy-á operáltatnám magamat
2021. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elég magas vagyok 190 cm, de a tinik között is vannak ilyen magas fiúk.

Az arcom konkrétan semmit nem változott gimis korom óta, úgy nézek ki mint egy 16-18 éves.

2021. jún. 26. 21:16
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha a heréid megvannak, jó helyen vannak, nem túl picik, és még szőrösödsz is mellé, akkor valószínűleg nem nagy a baj. De ha az megnyugtatna, nyugodtan keress fel egy endokrinológust. Simán lehet, hogy csak ilyenek az adottságaid, aminek idősebb korodban nagy hasznát fogod venni, amikor mindenki vénnek fog kinézni hozzád képest. :D
2021. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, meg vannak..olvastam hogy fiatal felnőtt korban is kialakulhat ez a betegség, ebben az esetben a másodlagos nemi jellegek rendben vannak (pl. testmagasság, széles vállak, szőrösödés, normál méretű nemi szervek stb.). De valami biztosan nincs rendben velem.
2021. jún. 26. 21:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mutatsz egy képet magadról? Lány vagyok, privátban is küldheted.
2021. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is megnézném
2021. jún. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!