Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vakbélgyulladás lehet...

A vakbélgyulladás lehet nagyon enyhe tünetekkel járó vagy mindig erős fájdalom, láz, hányás, hasmenés előzi meg?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 13:45
 1/4 anonim válasza:
11%
nincsenek ilyen tünetei
2010. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért írja az előző válaszoló, hogy nincsenek ilyen tünetei, amikor pontosan ezek a tünetei.

[link]


Ha csak nagyon enyhe tünetek vannak, akkor az nem valószínű, hogy vakbélgyulladás.

2010. aug. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, én is így gondolom, így hallottam, hogy ha csak enyhe hasfájás, az más, és itt is sokat olvastam róla, hogy aki már átélte, szörnyű nagy fájdalmakról is írt. De bennem volt a félsz, mert a lányom fájlalta a hasát pár napig. Kivizsgáláson már voltunk régebben, nem találtak semmit...
2010. aug. 28. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor vakbélgyulladásom volt, láz, hasmenés és nagyon erős görcsös fájdalom voltak a tünetek.
2013. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!