Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kell orvos? Napszúrás?

Kell orvos? Napszúrás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most 2 napig egyhuzamba mentem strandra. Már a 2. Napom úgy kezdődött hogy nagyon fájt a fejem. Gondoltam a front miatt mert fejfájós vagyok. De nem csillapította a gyógyszer. Éjjel már 39 fokos lázzal keltem, ma már le tudtuk vinni 38,5-re. De a fejfájást semmi gyógyszer nem csillapítja. Ezekhez társul még hányinger és iszonyat közérzet, gyomorgörcsök, 100+os pulzus.


Csak ügyeletet tudnék most hívni, nem tudom, hogy szükségges-e.


2021. jún. 27. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ez így lenne, akkor nem ide írogatnál.

Ha mégis így van, akkor hívd fel az ügyeletet.

2021. jún. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerencse a szerencsétlenségben, hogy minden betegségtől könnyen belázasodok ezért a szervezetem már talán jobban hozzá van szokva ezekhez.

Azért írtam ide, mert fogalmam sincs, hogy mi lehet mert beteg nem vagyok szerintem.


Úgy beszéltük meg itthon, hogyha holnapig sem javul akkor körzeti... Vagy ha most rosszabbodik akkor ügyelet. Mert ha így maradnék az nem lenne olyan rossz mert a lázamat sikerült le vinni 37,5-ig. A fejfájás még mindig nem múlik. :(

2021. jún. 27. 17:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Ajánlom az egész testes mosakodást langyos vízzel. Attól jobban leszel.
2021. jún. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!