Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől van?

Szerintetek mitől van?

Figyelt kérdés
Tegnap este észre vettem, hogy beszúrt az oldalam és a melkhasam.Volt már ilyenre máskor is példa. De ez egy olyan 5-10 percig tartott. Nagyon elkezdtem aggódni, hogy mitől lehet. Mostanában az étvágyam sem az igazi. Van mikor egy nap csak egy levest eszek. Vagy volt már rá példa, hogy 1 db paradicsomot ettem egész nap. Inni sem iszok valami sokat. Max.1 nap 2 pohár. Mitől lehetett?

2021. jún. 28. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Már az alacsony folyadékbevitel is elég ahhoz, hogy szervi problémák lépjenek fel.

Elég sok minden okozhatja, a redluxtól kezdve az izomproblémákon át egészen a szív rendellenességekig, mindenképpen ki kell vizsgáltatni.

2021. jún. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az nem jöhet esetleg szóba, hogy rosszul vettem a levegőt?
2021. jún. 29. 00:35
 3/7 anonim ***** válasza:
#2: Az az oldalszúrás, amire te gondolsz, az sport közben jelentkezik, és a mellkast nem érinti, csak a bordaív alatti részt, de ezt csak laikusként írom.
2021. jún. 29. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor látogassak meg egy orvost vagy szerintetek felesleges lenne?
2021. jún. 29. 18:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha csak egyszeri, akkor nem kell orvos. De ha visszatérő, akkor mindenképpen érdemes. Lehet banális ok, de akkor is legalább megnyugtat, ráadásul orvosolható, például reflux esetén diétával.

Ha meg komolyabb a baj, akkor ott a mindenkori alaptézis, hogy sokszor a sikeres kezelés kulcsa a mielőbbi diagnózis.

2021. jún. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma fürdésnél volt megint. Szóval nem egyszeri alkalom.
2021. jún. 29. 20:27
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a segítséget!
2021. jún. 30. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!