Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A rendes sárgásabb lámba fény...

A rendes sárgásabb lámba fény vagy a telefon lámba fénye rontja jobban a szemet?

Figyelt kérdés
2021. jún. 28. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a telefon fénye
2021. jún. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért? Az nem erősebb fény amivel tiszábban lehet látni? Pl a könyv betűit
2021. jún. 28. 23:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A pontos magyarázatot nem tudom, annyira nem értek hozzá meg a pontos infókra már nem emlékszem, de már többször is olvastam, hogy a képernyők fénye jobban rontja a szemet és magamon is tapasztaltam, hogy könnyebben elfárad tőle. Olvastam már könyvet laptopról, telefonnal világítva (késő este volt, de be akartam fejezni a könyvet és nem akartam, hogy a kiszűrődő fény miatt lebukjak, hogy nem alszom) meg nyilván normálisan, lámpafénynél is. Érezhetően a lámpafénynél való olvasás volt a legkevésbé megterhelő a szememnek, szóval gondolom ez is rontja legkevésbé.
2021. jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Mi az a lámba?
2021. jún. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!