Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pikkelysömöröm van! Mit...

Pikkelysömöröm van! Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

pikkelysömöröm van,a könyökömön kezdőtött és szerencsére csak néhány foltban van,de mostmár elég kellemetlen helyeken is.a bőrgyógyász írt fel egy kenőcsöt,ami jó,de hosszú távon nem lesz megoldás mert ha betöltöm a 18-at,akkor nem tudok ehez a doktornőhöz járni,és a kenőcs csak abban a kórházban kapható.és nagyon szégellem a foltjaim a párom előtt is.:S

mitől jöhetett ki ez a betegség és mivel lehetne hosszútávon megszüntetni?


2010. aug. 26. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van, a pikkelysömör a tudomány jelenlegi állása szerint nem gyógyítható, csak tünetileg kezelhető.
2010. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

nekem is van, anyukámnak is. nekünk az orvos ír fel de gyógyszertárban vesszük diprosalic kenőszöt illetve oldatot. anyukámnak a testén van nekem a fejbőrömön és a fülemnél. a kenőccsel meg az oldattal a helyzet jobb lett. de együtt tudunk vele élni. ha szeret a párod és tudja hogy miez szerintem nem fogja zavarni. eleinte nekem is kínos volt. de már megszoktam hiszen ezzel születtem. te milyen kenőcsöt használsz?

15/L

2010. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a fejboromon es a fuleim mogott van de neha a fenekemnel is.Szteroidos kremet hasznalok ha nagyon rossz.Ha jobb zsiros kremekkel apolom.
2010. aug. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 5 éve van, sajnos nem gyógyítható. Van egy hely, ahol sikerült már 1 év tünetmentességet összehoznom.

[link]

TB támogatott, de csak délelőtt tudsz menni (ha a közelben laksz). :(

Próbálj nem elkeseredni, vakarózni, sajnos előfordulhat neked is, hogy majdnem az egész tested ellepi. :(((

20/L

2010. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

20/L vagyok:

párod előtt ne szégyelld, ha szeret nem ez lesz a lényeg!

4,5 éves kapcsolatom van, tudom. :)

2010. aug. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Es ami meg fontos!Keruld a cukrot!!En majdnem teljesen kiiktattam es azota javulgat.
2010. aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

nagyon el vagyok keseredve,a nagymamámnak is van és iszonyatos ahogyan kinéz a lába szegénynek.

nekem a könyökömön van,ahol még nem zavar annyira,de van a combomon és intim részeken is:S és ezt nagyon szégyellem.:S egyébként 17 éves lány vagyok

2010. aug. 26. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!