Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem akarok...

Mit tegyek, ha nem akarok vérvételre menni?

Figyelt kérdés

Anyám most kitalálta, hogy muszáj, teljesen rám akarja kényszeríteni én pedig írtózom tőle. Nem a vértől hanem a fájdalomtól.

Alsó tagozatban kellett egyszer menni és ordítottam annyira fájt. Bennem ez megmaradt, legalábbis emlékszem rá és valahogy nincs hozzá kedvem. Nem akarok ekkora fájdalmat okozni magamnak.


Egyedül anyám miatt csinálnám. Amikor az oltásaimat kaptam akkor is borzalmasan csípett utána órákig, aztán a vérvételnél másodjára hang se jött ki a torkomon annyira fájt, kaptam nyugtató tablettát, de nem segített.


Most anyám rám akarja kényszeríteni, de én nem akarom. Nem félek tőle, a vér teljesen hidegen hagy, csak a fájdalmat nem akarom.


18/f


2021. júl. 1. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
A vérvétel nem fáj, te csak beképzeled magadnak,legyél férfi és menni fog.
2021. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Csípett már meg szúnyog?

Mert kb annyira fájdalmas.

Biztos hogy az a 18/f, az 18?

2021. júl. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Akkora fájdalommal nem jár.

A 2 éves fiam is kibírta sírás nélkül, nem kell ezen hisztizni.


Amúgy miért akar anyád vérvételre vinni?

2021. júl. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kenyszerithet rád semmit amit nem akarsz mivel már nagykorú vagy
2021. júl. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1-es. ami fáj az fáj, mondd ezt akkor is ha levágják a lábad ;)

Mondtam, hogy ezért nem szeretném.

2021. júl. 1. 16:18
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Miköze a láblevágáshoz a vérvételhez? De tudod mit ha ilyen vagy hogy ezt kívántad ,remélem ha elmész akkor tényleg fájni fog,mert például átszúrja a vénád,vagy nem talalják meg elsőre és többszőr szúrnak meg...
2021. júl. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Jezusom, hány éves vagy te 6? Mondjuk még azok se rinyalnak ennyire, mint te. Ez nagyon cink🤣🤣 Egy nagyra nőtt csecsemő.
2021. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Valószíneg anyuci pici fia ,akinek 18évesen még törlik a popóját és meg is ettetik
2021. júl. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

18 éves vagy, ráadásul pasi, vsz f@sz@ kis venaid vannak, ha jók, akkor nem fáj. Higgyj nekem.

Sok embert szurtam már.

Amúgy a kicsiknek sem fáj, csak az ijedtsegtol uvoltenek :)

2021. júl. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!