Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kórházban mennyit kell...

A kórházban mennyit kell várni arra, hogy megkapd az Covid elleni oltást (Kecskeméten)?

Figyelt kérdés
Gondolom ez attól függ, hogy hányan vannak előttem stb. (mint bármilyen másik kórházi időpontos beavatkozásnál), csak hátha van valakinek tapasztalata, mivel nekem utána időpontra kell mennem vhová...(másik napon már nem tud megoldani) Meg tudjátok tippelni kb mennyit kell várni a váróteremben?

2021. júl. 1. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Max 30 percet
2021. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem elég vegyes tapasztalataim vannak. Az elsőt amikor kaptam kb 15 p vartam mire jött egy katona el elkísert minket a helyre, ahol kaptuk. Ott még kb 10 p mire megkaptam és a fél óra amit utana várakozni kellett. A második hosszabb volt sajnos csak 1 ember oltott az összes vakcinával és több csoportban. Szerencsére en kb 1-1,5 ora alatt kijutottam, de voltak a sorban olyanok akik 2-3 orat is álltak. Úgy gondolom most már kevesebben regisztrálnak es kevesebbet kell varni, de azert vigyél magaddal inni ebben a melegben, nehogy aztan sokat kelljen varni.
2021. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mehetsz előbb, mehetsz később is. Az óra/percet nem nézik, csak a napot. De tényleg kb. 30 perc, beleszámolva azt a 15 percet is, amíg nyugton kell maradni az oltás után, és ha nem leszel rosszul, akkor elengednek.
2021. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!