Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogtok még maszkot hordani?

Fogtok még maszkot hordani?

Figyelt kérdés
2021. júl. 3. 14:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
59%

Nálunk munkahelyen már hetek óta nem hordják. A héten buszokon is láttam pár embert, akiken nem volt, hiába mondták be folyamatosan hogy kötelező.

A tömeget amúgy sem szeretem, boltban is igyekszem minél hamarabb végezni, nem szabadidős tevékenységként flangálok oda. De annak örülök, ha majd nem kell végre fuldokolni.

2021. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%
A maszkhordásnak nem sok jelentősége volt. Minimálisan befolyásolta csak a járványgörbét.
2021. júl. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Valaki árulja el nekem, hogy miért lettem lepontozva azért, mert leírtam, hogy felénk mit tapasztalok? Van egy eldöntendő kérdés, amire lényegében igennel, vagy nemmel lehet válaszolni. Melyik a nem hasznos és miért?
2021. júl. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Metionin ***** válasza:
11%
Csak ha elkapok valami cseppfertőzéses szart. Kovid előtt is felvettem olyankor a maszkot a buszra meg a boltba, mert nem akartam szétfertőzni mindenkit.
2021. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
14, csomoan ezt mondjak, de soha eletemben nem lattam senkit elotte maszkot hordani, csak azsiaiakat
2021. júl. 3. 23:39
 16/20 anonim ***** válasza:
59%

Ősztől hullám nélkül is szívesen hordanék.

Most hipochondernek titulálhattok, de nem szeretek náthás lenni. Gyakran vagyok náthás és gyakran szövődményes is, de amióta kellett a maszk, 3 darab pár napos tüsszögéssel, torokfájással megúsztam.

Az se lenne hátrány, ha nem fertőznénk össze egymást a náthákkal.

2021. júl. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
63%
16: igen én is erre gondoltam, hogy influenza szezonban nem is hülyeség maszkot hordani, ha szabad levegőn nem is de tömegközlekedésen mindenképp fogok.
2021. júl. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
amugy ez nekem is fura, hogy regen egy tel alatt vagy 4x is náthás voltam, most meg egyszer sem voltam beteg mar másfél eve. (lekopogom) lehet megis csak jo valamire a maszk?😅 télen egyebkent en szerettem hordani, melegítette az arcomat, meg nem tudoztem le a -10fokos levegőt. nyaron viszont kibírhatatlan szamomra
2021. júl. 4. 01:43
 19/20 Metionin ***** válasza:
63%
15. Én is csak pár embert láttam évente influenza szezonban vagy a kórház felé tartó buszon/villamoson maszkban. Nekem mákom van, mert ritkán kapok el ilyesmit, kb. 5-7 évente van egy náthám de volt idő amikor úgy is mennem kellett a dolgomra és akkor felvettem. Tehát 5-7 évente volt rajtam maszk egy pár napig, az az eldobható orvosi. Vannak viszont ismerőseim, akik minden télen betegek, nekik lehet hogy nem ártana hordani amikor szezon van.
2021. júl. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hát én mostmár évek óta azt veszem észre magamon, hogy amikor kevesebbet vagyok közösségben (például voltam munkanélküli, ápoltam nagybeteg rokont, anno egyetemen is voltak lazább félévek illetve eleve volt "téli szünet" is, főleg, mert kevés vizsgánk volt, azokkal hamar végeztem, vagy akár most a maszkozós és párszor pár hónapig "bezártságos" időszak), akkor úgy évente kétszer vagyok náthás, viszont amikor közösségbe kell járni (akár iroda minden nap és nincs maszkozás), akkor akár havonta-kéthavonta is. Időben elkezdett NeoCitránnal és szerencsével is sokszor vannak 1-1,5 hetesek, gyógyszerezés és/vagy szerencse nélkül 3 hét és/vagy antibiotikum kell és/vagy krónikus arcüreggyulladás, krónikus hörghurut. Mindkettő utóbbi volt már.


Úgyhogy én hordanám ősztől, sőt igazából már most kellene szerintem nekem. :D

2021. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!