Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan rajtam kívül, aki...

Van olyan rajtam kívül, aki direkt szereti a maszkot hordani?

Figyelt kérdés
Szerintem vannak nagyon menő maszkok, némelyik egészen feldobja a szettemet, másokon is látom, hogy tök jópofákat hordanak, van akinek kifejezetten jól áll. Szeretem a maszkban, hogy "elbújhatok" benne.

2021. márc. 7. 15:13
A kérdező szavazást indított:
Szeretem a maszkot
Semleges
Nem szeretem a maszkot
41 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Én szeretek. Alapjáraton szeretek mosolyogni, ha jó kedvem van, de az utcán hülyének nézik az embert, ha mosolyogva sétálgat. Maszkban nem látja senki. A másik dolog meg, hogy rövid hajam van, és maszkban sokan nem tudják ránézésre megmondani, milyen nemű vagyok, ezért nem hölgyemeznek annyit. Nagyon utálom a hölgyemezést.
2021. márc. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Szeretem, mert csúnya vagyok.
2021. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
62%
Én utálom. Tönkreteszi a sminket, sokszor nem illik a ruhámhoz, sokkal nehezebb kommunikálni, ha hordjuk, ráadásul nekem az egész arcomat eltorzítja.
2021. márc. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!