Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Óvodában dolgozok ti oltakozta...

Óvodában dolgozok ti oltakoztatok?

Figyelt kérdés

Én óvónőnek tanulok és kíváncsi vagyok, hogy az óvodákban szinte minden dolgozó beoltatta magát végül..?

Köszönöm előre is óvodában dolgozók válaszát.



2021. júl. 3. 16:57
 1/5 Cubina ***** válasza:
91%

Én nem, de a barátnőm egy belvárosi oviban dolgozik. Rajta kívül minden óvónő beoltatta magát, a többiek folyamatosan piszkálják, lenézik, lehülyézik, kiközösítik emiatt.


A járvány kirobbanása óta senki nem lett koronás az oviban, de a tömeges oltások után hirtelen megjelent a vírus az épületben és lebetegítette a fél óvodát (dolgozókat). A barátnőm is elkapta, 3 hétig nyomta az ágyat, de még így sem volt hajlandó beoltatni magát, mert azok is elkapták és beteget jelentettek, akiket beoltottak. Most már persze azért sem oltat, mert antitestek termelődtek a szervezetében, így már nincs értelme.


Más ovikban is ez lehet a helyzet, nem kötelező az oltakozás, de hátrányos megkülönböztetésben és érzelmi zsarolásban részesítik azokat, akik nem kérik az oltást.

2021. júl. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, gondoltam, hogy valahogy így állunk.

Más ovinál is szívesen fogadok választ.

Oviban tervezek elhelyezkedni és ezért érdekel.:/

2021. júl. 4. 10:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az unokatestverem ovono. Ott joforman mindenki covidos lett az ev soran... Koszonet a hulye szuloknek, akik bekuldtek betegen a gyereket. Tudtommal naluk minden gondozo be lett oltva.
2021. júl. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát szomorú sajnálom. Kivoltak téve az óvónők nagyon és remélem már vége lesz ennek...
2021. júl. 4. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is óvodapedagógus hallgató vagyok, én beoltattam magamat. Az előző félévben a gyakorlat során kb.a fél csoportunk covidos lett, többünk ovija is bezárt, volt aki a gyakorlatát sem tudta befejezni.(én sem, de mivel 2 napom hiányzott, így azt elfogadták, de volt aki bukott) :(
2021. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!