Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lett covid elleni oltás után...

Lett covid elleni oltás után valami egészségügyi problémád, amit az oltásnak tulajdonítasz?

Figyelt kérdés

Ha, igen, leírod, hogy mi? Sztorik is érdekelnek. Orvoshoz fordultál-e, ha igen, mit mondott stb.

Kérlek, az oltás szuper, senkinek nem lesz tőle baja, minden konteó... tartalmú kommenteket most hanyagoljuk. Szerintem a kérdésből kiderül, hogy az érdekel, akinek igen, személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi.



2021. júl. 4. 17:16
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
64%
Nekem annyi, hogy mióta megkaptam azóta a vérnyomásom magas lett és voltam orvosnál is kaptam rá vérnyomás csökkentőt. Nem mondom, hogy az oltástól van, de rá 2 hétre vettem észre, hogy a szívem jobban kalimpál.
2021. júl. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
67%
Nem lett.
2021. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
66%

Nekem nem lett.

Öcsémnek 1 napig fájt a feje és hányingere volt.

2021. júl. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
58%
Nekem a szomszédom panaszkodik hogy sokkal fáradékonyabb mióta megkapta, és hogy már megbánta.
2021. júl. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
20%
#1 az oltástól nem lehet. Ha covidos lettél volna és azóta magasabb a vérnyomásod akkor a covid miatt van, de oltás miatt nem lehetséges.
2021. júl. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

#5! Pont azt kértem, hogy az ilyen kommenteket hanyagoljuk. Van egy csomó más kérdés, ahol lehet az oltásokat dicsőíteni, ez nem az.

Ha orvos lennél, se állapíthatnád meg itt látatlanban, hogy adott ember panaszait mi okozza, vagy mi nem.

2021. júl. 4. 17:55
 7/37 anonim ***** válasza:
24%
Ja mert a laikus beoltott (nem orvos) biztos tudja, hogy mitől van baja :)
2021. júl. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
75%
Nem lett. Pfizert kaptam, a másodikon is több hónapja túl vagyok.
2021. júl. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
68%
Nem lett.
2021. júl. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
28%
Én szputnyikot kaptam, és az oltáshoz képest 1 hétre azt vettem észre, hogy kezd sok lenni már ez a rengeteg öndiagnosztizáló, mindent is jobban tudó ember. Előnyben a hipochonderek, akik megkapják az oltást aztán bebeszélik maguknak hogy bajuk van, aztán el is terjesztik, és persze biztos az oltástól van.
2021. júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!