Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert hullik ennyire a hajam?...

Miert hullik ennyire a hajam? Segitseg!

Figyelt kérdés
Mindig is vekonyszalu, hullo hajam volt, de most az elmult 2 honapban nagyon durvan elkezdett hullani, szinte csomokban jon ki.Mar felek megmosni, sot fesulni is, teljesen el van vekonyodva.Lehet a stressz az oka?24/L
2010. aug. 26. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Előfordulhat.A stressz a világon mindenre kihat de más szervi oka is lehet.Ha nagyon aggaszt menj el vérvételre vmien vitaminhiány is lehet az ok.nekem is hullott egy időben a hajam csomókban.1,2 hónapig tartott aztán már nem volt olyan vészes.Rgyébként vannak is időszakok amikor a haj jobban hullik.
2010. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Án egészen triviális oka is lehet.Pl sűrűn fested a hajad?vagy esetleg samponváltás is okozhatja..Én egy időben több sampont is kipróbáltam meg színező is volt akkor a hajamon aztán az miatt kezdett hirtelen hullani szerintem .De ez is csak egy tipp.
2010. aug. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem festem mostanaban, mert felek, hogy attol is hullik majd.Viszont eleg sok hajlakkot meg zselet hasznalok, lehet, hogy az is a baj.De ezeket viszont muszaj hasznalnom.Annyira felek, hogy kihullik az osszes, mit csinalok akkor??
2010. aug. 26. 21:30
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom mitől hullik a hajad, de pont most láttam a tv-ben ezt a HairClinic kapszulát, ami hajhullás ellen van. A honlapjukon egy csomó minden van, olyasmi is, hogy mitől hullhat. Illetve hajápolási tanácsok is. Meg nézd meg mire is való ez a kapszula.


[link]

2010. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hat, nalam ezekbol az okokbol a menopauzan kivul az osszes fennall:-) Nem Magyaro.-n elek, itt meg nem hiszem, hogy forgalmazzak ezt a gyogyszert, de valamit lepnem kell, mert ez nem mehet igy tovabb.Szerintetek milyen dokihoz kene mennem?Vagy eleg csak gyogyszertarbn kerni ra gyogyszert?
2010. aug. 26. 21:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom milyen doki foglalkozik a "hajakkal". Inkább gyógyszertár ott tudnak adni minden félét.
2010. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sztem a labor segít.lehet vmi belső ok.Ezeke a mindenféle kapszulák..lehet jók de az is lehet olyan probléma áll fenn amit nem azzal kell emgoldani.A vizsgálat többet mondana.
2010. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Pár évvel ezelőtt én is jártam ugyanebben a cipőben, rengeteg pénzt költöttem feleslegesen a hajhullásom kivizsgálására, voltam bőrgyógyásznál, hajgyógyásznál, a vége az lett hogy egyszerűen vastablettát kezdtem szedni mert erős vashiányom volt.Nem az orvosoknak köszönhetem, még ma is vizsgálnának. Időközönként szednem kell mert gyorsan kiürül a szervezetemből.
2010. aug. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A vas mellé szedjél c-vitamint is.
2010. aug. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!