Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tetves lettem. Hány napid fog...

Tetves lettem. Hány napid fog ez tartani? L/13

Figyelt kérdés
Már régebben is volt tetvem de úgy emlékszem nagyon sok időbe telt kiírtani :S Mitcsináljak hogy a legrövidebb idő alatt eltűnjenek ezek a mocskos kis betolakodók? :@
2010. aug. 26. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:

ha gyorsd megoldast akarsz akkor a nullasgepet tudom javasolni, ha meg szeretned a hajadat megtartani, akkor pedig az elkovetkezo nehany hetben minden 3-4ig napont most meg a hajad tetuirtoval es anyukaddal feultesd at a hajadat tetuirto fesuvel. nekem is volt tetum ket evvel ezelott, es fel evig tartott kiirtani belole, de aztan rajottem a tokeletes megoldasra, de nem tudom hogy magyarorszagon kivitelezheto-e. ahol en elek lehet kapni elektromos tetufesut, ami nagyon hatekony.


remelem megoldodik a problemad, mert ez nagyon borzaszto en tudom. sok szerencset

2010. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

a szemétkedni kívánóknak. tiszta hajban élnek meg. közösségben gyakori, de titkolt tény.

kend erre való szerekkel, szedegessétek ki a serkéket. azok a pici fehér peték a haj tövéhez közel.

2010. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én dokihoz jártam mindig.. Nekem is dús, nagyon egészséges, mindig tiszta hajam van, és sokszor másztak át hozzám a koszosabbakról... A védőnő kiszedi alaposan.
2010. aug. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem hamar kijött...elég volt egyszer bekenni vmi tetűírtóval... este a fejemen maradt, másnap lemostuk, sűrű fogú fésűvel átmentünk rajta és tádáá :) Ennyi... persze csak ha elég korán vettétek észre 13/L
2010. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menjetek el anyukáddal a gyógyszertárba, ott adnak hatékony tetűirtó szert. Szerintem nem elég a 3-4 naponta való hajmosás vele, de a pontos használati utasítást persze mellékelik hozzá.

Ami fontos: ilyenkor az egész család haját kezelni kell, mivel valószínűleg nem csak a te hajad fertőzött.

Nálunk még gyerekkoromban volt egyszer tetű, egy "menet" elég volt az irtós cuccal, de mindenkiben volt. :(

Sok sikert az irtáshoz!

2010. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt elég sokat írnak erről a témáról. olvasd el a kommenteket is. [link]
2010. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kend be a hajad tetűirtó szerrel, utána szedegessétek le az összes serkét. Ha egy is túléli kezdődik elölről. és fertőtlenítsétek ki az ágyneműt is. mosás+vasalás
2010. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még azt hozzáfűzném,hogy alap higiéniai dolog az,hogy a TE fésűd az tabu mindenki számára,azaz minden embernek kell, hogy legyen SAJÁT fésűje,amivel SENKI más nem fésülködik. A fésűt is át kell vizsgálni,ott is lehetnek a gazfickók!
2011. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!