Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet állandó izomlázra a...

Mi lehet állandó izomlázra a megoldás?

Figyelt kérdés

Gyári fizikai munkát végzek már több éve, és folyamatosan izomlázam van, a kezeimbe, a lábaimba, mindenhol. A munka nem nehéz, csak ugye ugyanazokat a mozdulatokat ismétli folyamatosan az ember.


Amikor nyáron 2 hétig szabadságon vagyok vagy 1 hétig mondjuk táppénzen vagyok az izomláz akkor sem szűnik meg. Hiába tornászom, hiába nyújtom, az izomláz, vagy izületi fájdalom nem szűnik meg még akkor sem, sőt rosszabb lesz.


Esetleg valami más állhat a háttérben? A munkatársaimmal akikkel beszéltem nekik nincsen elvileg ilyen problémája, úgyhogy csodálkoztam is.


Milyen vitamint kéne szedni, miből kéne többet, esetleg más javaslat? Egy Biotech Multivitamin For Men multivitamint szedek 2 hónapja, de a probléma nem szűnt meg.


Ja, és volt egyszer hogy 2 hónapot nem dolgoztam, akkor sem változott semmi, úgyhogy nem tudom hogy mi lehet az oka ennek, viszont egyértelműen azóta van, mióta ezt a munkát kezdtem el végezni.


Köszönöm.


2021. júl. 6. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Szedj magnéziumot és esetleg hétvégente egyszer edz keményebben, hogy rádolgozz az izomlázra. Nagyon puhány lehet az izomzatod, ha ennyi megárt neked állandóan.
2021. júl. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!