Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetett ez?

Mitől lehetett ez?

Figyelt kérdés
Felkeltem az agyamrol hogy kimenjek mosdoba egyszer csak elsotetult elottem minden nem lattam semmit ide oda tantorogtam az egesz testem elkezdett remegni,majdnem elestem aztan hirtelen megint lattam mindent. Nagyon megijedtem,mert reggel is ez történt velem

2021. júl. 9. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű alacsony a vérnyomásod vagy a cukrod esett le.Érdemes egy vérvételt csináltatni.
2021. júl. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hirtelen felkeltél, a vérnyomásod leesett, homályosan elsötétül a látás kis nyomás a homloknál. Ilyenkor gyorsan meg kell kapaszkodni, vagy lefeküdni, a fejet lejjebb vinni. Mert ebben csak az a veszélyes elájulsz, és megütöd magad. egyébként bárkivel előfordulhat, ha hirtelen felkel
2021. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A hirtelen keléstől leesett a vérnyomásod ez bárkivel előfordulhat de ha többször is bekövetkezik akkor menj el kivizsgálásra
2021. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!