Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitöl lehetett? Nagyon...

Ez mitöl lehetett? Nagyon kellemetlen!

Figyelt kérdés

reggel mikor kinyujtottam a lábam beleállt a görcs,pedig már egy ideje nem szokott.ezt mindkét lábam eljátszotta egymás után,anyira fájt majdnem sírtam is :(

lehet attol van hogy tegnap sokat sétáltam?(kb 8-10 km séta biztos meg volt)

17/L


17/L


2010. nov. 3. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de ha gyakran görcsöl, az magnézimhiányra utal. Egy doboz magne B6 megoldja.
2010. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor mindig gyorsan felpattanok, és ráállok, egyből kimegy a görcs, még azelőtt mielőtt összeesnék :D

DE volt, hogy kómásan nem bírtam felállni, annyira fáradt voltam, olyankor nekem is mindig folyik a könnyem. Hálistennek' már nem szokott előfordulni.

Ez lehet off volt, bocsi.

2010. nov. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyújtani, nyújtózkodni mindig óvatosan kell. Lehet messzire, de fokozatosan, mert a hirtelen rántás, megerőltetés nem tesz jót az izomnak. Ettől persze lehet magnéziumhiány is, ahogy az első írta, meg akkor már egy kis kalciumot is szednék a helyedben, de ha csak ilyen reggeli hirtelen túlnyújtásnál fordul elő, akkor nem biztos, hogy ez az oka.
2010. nov. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

reggel szép lassan szoktam mert régebben tényleg elszoktam kapkodni,de igyis csinálta :S

köszi a válaszokat! :)

2010. nov. 3. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!