Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kézfejemen a bütykökön a bőr...

Kézfejemen a bütykökön a bőr sötét lett az elmúlt 1 hónapban, és sokkal fogékonyabb vagyok betegségekre is, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ott jobban leharcolt, úgy tartottad a kezed.
2021. júl. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 persze, lassan 4 hete 39 fokos lázam van annak ellenére hogy 2 felé gyulladáscsökkentőt, meg 2 felé lázcsillapítót szedek (orvosi javaslatra) és még ez is kijott rajtam. Totál igazad van, tuti Hipochondria, ami átterjedt rajtam keresztül az orvosokra akiknél voltam, mert ők is kényszeresen foglalkoznak azzal, hogy megtalálják a bajaim eredetét.


Amennyit segítettél, én is annyit segítek neked:

Attention Deficit Hyperactivity Disorder. Ez az oka annak, hogy csak belökted ide a Hipochondriát.



#2 örülnék ha az lenne, de sajnos nem. Jó ideje csak fekszem, gyógyszereket, vitaminokat tömnek belém és meg pár naponta kijönnek megnézni, hogy vagyok. Ma voltak, de akkor még nem állt fenn ez a probléma, legközelebb pedig hétfőn jönnek csak, így aggaszt a dolog. Köszönöm a válaszod!

2021. júl. 9. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Vérvétel volt? Milyen vizsgálatok voltak?


A kérdésedből nem derült ki kb semmi, így másképp fest a dolog.

2021. júl. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mivel a kérdés a kézfejemen lévő elszíneződésről szól, nem minden másról így azok totál feleslegesek... Nem írom le milyen volt a székletmintám, ha az érdekel, miért színeződött el a kezfejem pár helyen... (csak egy példa)
2021. júl. 10. 10:20
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért, mert feltettem egy kérdést a kézfejemen lévő sötét foltokról, amik kb 1-másfél nap alatt jöttek ki, tekintve, hogy hetek óta beteg vagyok?


Remélem megrohadsz ott ahol vagy, te pofátlan paraszt^^

2021. júl. 12. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!