Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió miatt lenne? Az...

Depresszió miatt lenne? Az elmult honapokban alig eszek erzem az ehseget de nem erdekel igazabol semmi egyfolytaban a halal foglalkoztat barcsak halott lennek stb. Van tobb betegsegem mentalis meg egyeb is de regebben eves problemam nem volt

Figyelt kérdés
Sokat fogytam is de az se erdekel mar hiaba vagyok ehes nem f9glalkozok vele mostanaban sokat iszok alkoholt.
2021. máj. 19. 00:08
 1/2 anonim válasza:
90%
Pszichiáternél jártál? Szerintem sürgősen kérj segítséget ha javulni szeretnél, egyáltalán nem szégyen és rengeteget tud segíteni egy szakember. A probléma okát kéne kideríteni amelyet terápia segítségével hatásosan lehet kezelni.
2021. máj. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is drasztikus fogyással indult a lavina.

Én eddig a halált akartam , ami eléggé bejött, közel vagyok hozzá, és nem igazán élvezem.

2021. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!