Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a tb-s fogorvosokkal?

Figyelt kérdés

Nem tudom jól írtam-e, de olyanra gondolok ami ingyenes, nem magán stb.

Tényleg nagy különbség van a kettő között?


2021. júl. 11. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem magan is ba$ta mar el fogamat, ok nelkul. Kettőt. Rosszindulatból.

De amugy se jelent semmit, hogy magan.

Allami rendelesen is kehet valaki ugyes. Korzetesm pl olyan volt, aki vitt magant is, csak nekünk ingyen volt. De nem csinalt rosszabb dolgot .

Mondanám, olvass utana googleben, de egy ott agyindicserthez mentem, ketszwe is paraszt volt velem, azóta mas is szidja. Friss velemeny is fontos.

2021. júl. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyerekkent voltam utoljara allami fogorvosnal, erzestelenites nelkul tomte be a fogam, ami fajt es raadasul szarul, par hetre ra ki kellett cserelni a tomest. Orditottam, ugy fajt, anyam ugyan bent volt velem, de mivel a fogorvos azt mondta, hogy hisztis vagyok, ezert sirok es egyebkent biztos, hogy nem faj, ezert hallgatott ra akkor, viszont onnantol kezdve csak maganba vitt es mar felnottkent is csak maganba jarok. Akkoriban csak ez az allat a fogorvos volt nalunk, viszont nem ketlem, biztosan vannak jo fogorvosok allami helyen is, csak meg kell talalni, de en emiatt az elmeny miatt inkabb nem kiserletezek tobbet vele.

Fogorvost mindig ismerosok ajanlasra keresek egyebkent, igy hala az egnek azota meg nem futottam bele rosszba, pedig tobb kulonbozo fogorvosnal is jartam az evek alatt.

2021. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Cubina ***** válasza:

Találkoztam már szörnyen bunkó, türelmetlen, idegbeteg magándokival, és nagyon kedves, figyelmes, hozzáértő dokival is az egészségházban.

Nyilván a magán (többnyire) megpróbál pozitívabban hozzáállni a pénz miatt, de itt is vannak kivételek.

Ez inkább emberfüggő. Mennyi idős az orvos, ki van-e égve, mennyire szereti az embereket, tud-e velük bánni.

Tapasztalatom szerint a fiatal orvosok sokkal jobbak, még nem halt ki belőlük a hivatástudat, bennük van a fiatalos lendület, még nem unták meg a sok rohadó fogat/ápolatlan szájat, és tényleg szeretik, amit csinálnak.


Az idősebb dokik szörnyűek tudnak lenni. Fásultak, idegesek, ordít róluk, hogy elegük van az egészből, de a koruk miatt már nem tudnának másba fogni, és nem is értenek semmi máshoz. Tisztelet a kivételnek, amiből nem sok van.

2021. júl. 28. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!