Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyha megkapom a Covid...

Hogyha megkapom a Covid oltást (Pfizer) lehet rá inni?

Figyelt kérdés
Pénteken megyek a 2. oltásomra, viszont délután megyek egy koncertre, és nem tudom, hogy lehet e az oltásra inni.

2021. júl. 11. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Nem lehet! Tilos! Orvosok a szüleim és ők mondták, hogy valaki még januárban (vagy februárban) megkapta az első oltását, aztán ivott (nem sokat) és MEGHALT! És ez tényleg nem vicc!
2021. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi az a körülmény, hogy nem tudsz pár napot várni az ivással?
2021. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Itt a hivatalos alkalmazási előrás. Elolvastam mind a 36 oldalt, és egy szóval nem írja, hogy nem lehet rá inni. Tehát lehet. Lehet lepontozni. Mielőtt egy laza klikkel lepontozol, nézz utána. Van bárhol olyan hivatalos állásfoglalás, hogy nem lehet rá inni? Nincs. Így szoktuk? Ez 2021-ben már kevés. Az orvos azt mondta? Az a baj, hogy az orvosok nagy része sem néz utána, csak úgy mondja, mert 1983-ban ezt hallotta valakitől. Valaki írjon nekem egy olyan biokémiai vagy élettani okot, ahol az alkohol egy oltás hatását gyengíti.


[link]

2021. júl. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért azt legalább várd meg, amíg kiküldenek a rendelőből.

A koncerten meg előírás, hogy muszáj inni?

2021. júl. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nyílván nem vagyok alkoholista, meg semmi(egyedül, otthon konkrétan még egyszer sem ittam) , Viszont érdekelt, hogy 1-2 pohár sörtől lesz-e valami bajom.

2021. júl. 12. 19:44
 6/9 anonim ***** válasza:
nem lesz
2021. júl. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet inni, de készülj fel, hogy gyorsabban beüthet. Nálam legalábbis ez volt. De mindenkinek más a szervezete, tűrőképesége.
2021. júl. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 scamdemic ***** válasza:
54%
Kétféle méreggel akarod bombázni magad? :D Vannak gyorsabb módszerek is az öngyilkosságra...
2021. júl. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Természetesen lehet, sőt kötelező.
2021. júl. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!