Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tériszonyomat hogy küzdjem le?

Tériszonyomat hogy küzdjem le?

Figyelt kérdés

Sajnos régóta tériszonyom van.

Évek óta.

Persze hogy a harmadik emeleten kaptam lakást.

Nincs más alternativa,persze legbelül nagyon örülök hogy végre lakáshoz jutottam.

Attól még ez fent áll.

Az első emeleten mondjuk nem.

Itt kinézni se merek.

Már keresek lehetőségeket mivel lesz könnyebb,például szúnyogháló.

Van tippetek mivel tudom teljesen legyőzni?

Mikor kinézek,a gyomrom egybe,szédülök.



2021. júl. 11. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is tériszonyos vagyok, sajnos sehogy sem lehet leküzdeni.
2021. júl. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmivel nem lehet valóban?
2021. júl. 11. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy a félelmet csak azzal lehet leküzdeni, ha szembenézel vele. Mondjuk mennyél magas helyekre (ahol szép kilátás van) és nézz LE. Egy idő után lehet megszokod és nem lesz többé tériszonyod. Viszont ha ez sem segít és már mániákusan félsz a magasságtól, akkor nem ártana felkeresni egy szhiológust.
2021. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kipróbálom.

Ha folyton kinézek az segíthet?

2021. júl. 11. 20:13
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem segít. Én a hetediken lakok 35 éve és még mindig szédülök, meg minden bajom van, ha kinézek. Voltam már fentebb is, tetőn is, kinéztem, semmi javulás, sőt a haverom is ugyanilyen magasan lakik, ott sokkal rosszabb, úgy látszik a megszokás is jelent valamit. Ezen nem lehet javítani, bár nem tudom mi az oka. Nemrég mikor földrengés volt és lengett a ház, nagyon rossz volt, akkor beijedtem rendesen.
2021. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!