Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orvosnál kaptam fülcseppet,...

Az orvosnál kaptam fülcseppet,de már nem fáj a fülem,akkor is kell használni? Lent a többi

Figyelt kérdés
Tegnap voltam fül-orr gégészeten mert bedugult és fájt a fülem. Kiszívták a viztet,és kaptam antibiotikumos fülcseppet. Tegnap azt mondtak,hogy be van gyulladva.már nem fáj a fülem,így is kell használni?
2021. júl. 13. 15:24
A kérdező szavazást indított:
Igen, kell
Ne,ne használd
7 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Kell, mert antibiotikumos.
2021. júl. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és mi van,ha nem használom?
2021. júl. 13. 19:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagy eséllyel rosszabb állapotba kerülsz, mint ahonnan indultál.

Az antibiotikum baktériumok ellen van. Használod egy ideig, a gyengébb baktériumokat megölöd, majd önkéntesen abbahagyod, de az erős baktériumok ott maradtak, és azok fognak szaporodni, ráadásul immunisak lesznek az adott antibiotikumra.

Nem értem, miért nem vagy hajlandó végigcsinálni azt, amit az orvos mond?

2021. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Végig csinálnám,hidd el nekem! De az orvos nem mondta meg hogy meddig kell,azt se mondta hogy ha nem fáj akkor kell-e,ezért kérdeztem
2021. júl. 13. 21:04
 5/8 A kérdező kommentje:
És antibiotikumos akármit nem használok szívesen,ha semmi bajom nincs
2021. júl. 13. 21:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ha nem mondta, akkor hívd fel, vagy használd el a készítményt.

Hidd el, antibiotikumos szert már egyre kevésbé írnak fel, szóval igenis van bajod, ha ilyet kaptál.

2021. júl. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben,akkor használni fogom. Amikor ott voltam,annyit mondott,hogy addig használjuk amíg fáj. De már nem fáj,ezért is tettem fel a kérdést
2021. júl. 14. 07:19
 8/8 anonim ***** válasza:
De akkor csak megmondta, mit csinálj :D
2021. júl. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!